piątek, 24 lutego 2017

Idziecie jak burza! [KONKURS]


Na pewno zaobserwowaliście przerwę w pojawianiu się kolejnych rozdziałów "Fundamentów". Spokojnie! Cały czas jest z Wami i zaraz zabieram się za składanie e-booka pierwszej części, którego będzie mogli już wkrótce pobierać.

Kiedy dokładnie? To zależy już tylko od Was. Jesteście już coraz bliżej! Szczegóły we wpisie.Sprawa posła Strzelińskiego i jego syna mogłaby wydawać się już zakończona. Czy aby na pewno? Czy policjanci w końcu zidentyfikują tajemniczą kobietę, której szkielet ujawniono na działce polityka? Kto jeszcze zainteresuje się sprawą? Jakie będą tego skutki? Jakie kolejne mroczne tajemnice odkryją funkcjonariusze? Jak ułoży się relacja Artura i Małgosi?

Pytania cały czas się namnażają. Naciski stają się coraz silniejsze. Media prześcigają się w informowaniu o sensacyjnych doniesieniach.

Jesteście ciekawi do czego to doprowadzi? Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, jeżeli liczba pobrań e-booków z serwisu Beezar.pl "Nic o mnie nie wiecie" i "I nie cieszy się z niesprawiedliwości" przekroczy odpowiednio: 100 i 70, zacznę prace nad PDFem pierwszej części "Fundamentów".

Aby jeszcze bardziej Was zmotywować, postanowiłem ogłosić konkurs. Zasady są proste.

  1. Zrób screena strony Beezara, na której widnieje liczba pobrań "Nic o mnie nie wiecie" - 100, "I nie cieszy się z niesprawiedliwości" - 70 (liczbę pobrań znajdziesz TUTAJ;
  2. Wyślij go na maila fundamenty.kulakowski@gmail.com. W tytule wiadomości wpisz: Konkurs - [Twoje imię] .
Zwycięzcy otrzymają przedpremierowo I część "Fundamentów" w formie e-booka z imienną dedykacją. Wygrywają trzy najszybsze osoby.

Bądźcie czujni, bo idziecie jak burza! "Nic o mnie nie wiecie" ma już 85 pobrań, a "I nie cieszy się z niesprawiedliwości" 62 pobrania.

Linki do pobierania e-booków znajdują się TUTAJ .

Na blogu pojawiła się również nowa zakładka "Piszą o mnie". Tutaj będą pojawiać się linki do stron internetowych, na których ukazały się recenzje moich tekstów. Jest już pierwsza pozycja. Zapraszam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Shalis dla WioskaSzablonów przy pomocy AlexOloughlinFan, subtlepatterns.